Demontáže strojů a technologií

Potřebujete zajistit demontáž strojů nebo technologií? Naše firma má v tomto odvětví bohaté zkušenosti. V případě náročnějších demontáží vám zajistíme přímo servisního technika daného výrobce strojů. Veškerou demontáž strojů a technologií provádíme dle technické dokumentace.

Demontáž hydrauliky, vzduchotechniky i elektrické odpojení strojů

Zajišťujeme demontáž hydrauliky, vzduchotechniky, elektrické odpojení rozvaděčů včetně dalších komponentů. Za odbornou demontáž strojů vám ručíme. Jsme schopni provést demontáž a montáž stroje i ve složitějších prostorách a v různém hmotnostním rozsahu. Před zahájením demontáže/montáže od nás zákazník dostane přesný technický popis celé práce a po ukončení obdrží předávací protokol.

Odborná demontáž strojů a jejich příprava pro transport

Pokud potřebujete provést nejen demontáž stroje, ale také jej připravit pro transport, můžete se na nás obrátit! S přípravou strojů na transport máme několikaletou odbornou praxi. Náš profesionální tým pracovníků provede demontáž stroje, následně zajistíme jeho bezpečnou přepravu, složení a montáž v cílové stanici. Zajišťujeme také přípravu strojů pro jejich dlouhodobější skladování.