Služby

Stěhování strojů a technologií

Naše firma realizuje stěhování strojů a technologií po celé České republice i Evropě. Mezi naše činnosti patří stěhování jednotlivých strojů i celých výrobních provozů. Realizujeme demontáž těžkých strojů, včetně jejich balení, jištění i montáže. Stěhování strojů a technologií zajistí náš profesionální tým zkušených pracovníků. Pro tyto naše služby disponujeme špičkovým zařízením pro stěhování strojů.
Zobrazit více informací

Demontáže strojů a technologií

Potřebujete zajistit demontáž strojů nebo technologií? Naše firma má v tomto odvětví bohaté zkušenosti. V případě náročnějších demontáží vám zajistíme přímo servisního technika daného výrobce strojů. Veškerou demontáž strojů a technologií provádíme dle technické dokumentace.
Zobrazit více informací

Vyvažování a kotvení strojů

Zajistíme profesionální vyvážení a kotvení vašeho nově nastěhovaného stroje. Váš stroj můžeme do podlahy odborně ukotvit a předvážit nebo jej také zcela vyvážit. Záleží na vašich přáních a požadavcích. Přesné vyvažování a kotvení strojů provádíme za použití vysoce kvalitní techniky.
Zobrazit více informací

Odpojení, připojení zařízení

Realizujeme nejen stěhování strojů a zařízení, ale také jejich elektroinstalaci, odpojení a zpětné připojení na novém místě. Pokud tedy potřebujete zajistit odpojení/připojení stroje a zařízení od elektro připojení, počítačové sítě a dalších technologických médií, rádi vám vyhovíme.
Zobrazit více informací

Jeřábové práce

Naše firma vám nabízí kompletní jeřábové práce, ke kterým využíváme vlastní špičkovou techniku. Jsme opatřeni výkonnými jeřáby pro manipulaci i s velmi těžkými břemeny. Naše autojeřáby najdou své uplatnění při stavebních pracích, pokládání panelů, montáži střešních konstrukcí a dřevostaveb, vyprošťování vozidel apod. Během našich jeřábových prací dbáme na maximální bezpečnost pracovníků i břemene. Pro případné nehody jsme dostatečně pojištěni.
Zobrazit více informací